100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Exkluzivní minerály se silným účinkem

Minerály jsou oblíbeným nástrojem alternativní medicíny. Skrze vibrace, které vyzařují, působí terapeuticky na tělesnou i duševní stránku člověka a chrání před vlivem negativních energií. V tromlované čili leštěné podobě jsou navíc krásným šperkem či dekorací. Následující výčet představuje skutečné mistry mezi drahými kameny.

Křišťál – andělská aura

Duhově zbarvený křišťál zvaný andělská aura je pokovená bezbarvá odrůda křemene se silně očistnými účinky. Usnadňuje průběh duchovních cvičení, zbavuje negativních vlivů a harmonizuje čakry. Andělská aura přináší klid mysli, posiluje sebevědomí a zvyšuje trpělivost.

Křišťál – andělská aura má schopnost snižovat horečku a tišit bolest. Tím výrazně podporuje procesy uzdravování a hojení. Navíc příznivě ovlivňuje stav oběhové, dýchací i trávicí soustavy, reguluje činnost štítné žlázy a napomáhá harmonizovat hladiny hormonů v krvi. Koupíte jej zde.

Malachit

Malachit je minerálem úlevy. Detoxikuje tělo, povzbuzuje mysl a pohlcuje nepříznivé energie. Uvolňuje psychické i energetické blokády a dává volný průběh emocím. Tento kámen zvyšuje intuici a empatii, podněcuje kreativní myšlení a rozvíjí smysl pro dobrodružství.

Uvolnění, které přináší, se v somatické rovině projevuje poklesem krevního tlaku, zmírněním otoků, snazším dýcháním a úlevou od křečí. Malachit posiluje slinivku břišní, čímž přispívá k léčbě diabetu. Koupíte jej zde.

Chalcedon

Polodrahokam chalcedon zmírňuje projevy depresí, tlumí strach, zahání zlé sny a zbavuje melancholie. Svému majiteli dodává energii a odvahu, přináší motivaci a rozjasňuje náladu.

V léčitelství se využívá k celkovému posílení imunity, nastartování metabolismu, regulaci krevního tlaku a k léčbě nemocí horních cest dýchacích. Chalcedon pomáhá při cukrovce, přispívá k dobrému stavu cév a kostí a působí jako prevence před rozvojem demence. Zvlášť vhodný je pro těhotné a kojící ženy, neboť posiluje mateřský pud a napomáhá správné laktaci. Koupíte jej zde.

Shattuckit

Shattuckit je známý a vyhledávaný mezi senzibily a příznivci okultismu. Usnadňuje channeling neboli komunikaci s duchovním světem a zlepšuje intuici. Podporuje pravdomluvnost, rozvíjí smysl pro zodpovědnost, zvyšuje pozornost a chrání svého nositele před psychickým násilím.

S pomocí schattuckitu lze stabilizovat krevní tlak, léčit nosní, ušní a krční infekce a posílit stav sleziny, srdce a plic. Koupíte jej zde.

Smaragd

Silou smaragdu lze efektivně čelit vlivu negativních energií a čistit karmu (viz Karmická zátěž – Nevyřešené a nepochopitelné situace). Jedná se o kámen moudrosti, vyrovnanosti a rozšířeného vědomí. Přináší trpělivost a vnitřní klid, utužuje partnerské vztahy a přispívá k domácímu štěstí.

Smaragd posiluje imunitu, podporuje proces regenerace a zpomaluje projevy stárnutí. Ulevuje od potíží s cukrovkou a posiluje oběhovou, trávicí a vylučovací soustavu. Koupíte jej zde.

Ametyst

Ametyst vnáší do života klid, lásku a štěstí. Usnadňuje meditaci, přispívá k celkové vyrovnanosti, zklidňuje spánek, zbavuje smutku a strachu a blahodárně působí na naše kognitivní schopnosti – především soustředění a paměť.

Na fyzické úrovni přispívá k čištění krve, čímž redukuje výskyt otoků a kožních problémů. Ametyst přináší úlevu od bolestí hlavy, zmírňuje projevy stresu, posiluje imunitu, harmonizuje trávicí systém a podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí. Koupíte jej zde.

Růženín

Růženín je minerálem lásky a vitality. Otevírá srdce, uvolňuje emoce, posiluje empatii, hojí traumata a zklamání a rozvíjí sebelásku. Dává průchod citům, uvolňuje zablokované meridiány, přináší pocit úlevy a osvobození a zmírňuje projevy psychosomatických potíží.

Růženín podporuje správnou činnost jater, střev, ledvin a kůže, čímž napomáhá vylučování škodlivin z organismu. Spolu s tím posiluje oběhovou soustavu, pomáhá při cukrovce a zpomaluje projevy demence. Koupíte jej zde.

Křišťál

Křišťál platí za nejúčinnější léčivý krystal. Čistí negativní energie a transformuje je na pozitivní. Eliminuje nežádoucí vlivy při meditaci, zvyšuje rozsah duševních činností, harmonizuje emoce a čistí karmickou zátěž (Více o karmě a jejím čištění v: Čištění karmy – Jak očistit karmu a ulevit si v životě). Křišťál napomáhá osobnímu rozvoji, dodává nadhled, rozšiřuje intuici a zvyšuje sebevědomí.

Tento minerál lze pro jeho univerzální účinky aplikovat při všech zdravotních neduzích. Výrazně stimuluje činnost oběhové a trávicí soustavy, přispívá k dobrému stavu štítné žlázy, ulevuje od bolestí hlavy a přispívá k léčbě kožních problémů. Koupíte jej zde.

Tygří oko

Polodrahokam známý jako tygří oko dodává odvahu a sebevědomí šelmy. Submisivní a nerozhodné jedince nastartuje k touze po vlastní seberealizaci. Přináší asertivitu, cílevědomost a nezávislost na druhých. Tento kámen zmírňuje deprese, zlepšuje náladu, usnadňuje řešení vnitřních konfliktů a působí jako ochranný amulet před kletbami.

Tygří oko zlepšuje zrak, léči nemoci pohlavních orgánů, posiluje sexuální libido, mírní křeče a zádové bolesti a urychluje hojení zlomenin. Koupíte jej zde.

Akvamarín

Akvamarín vnáší do života spokojenost a klid. Potlačuje stres, mírní výbušnost a netrpělivost, bystří intelekt, dodává odvahu a podporuje schopnost sebevyjádření. Člověk se jeho vlivem stává lepší bytostí a svou proměnu prožívá s pocitem štěstí.

Pomocí akvamarínu se léčí potíže v oblasti krku – kašel, angína, napětí v šíji a nemoci štítné žlázy. Pomáhá při autoimunitních chorobách, zmírňuje astma, zlepšuje stav jater a žaludku a ulevuje od bolesti zubů. Koupíte jej zde.

Sluneční kámen

S každým slunečním kamenem si domů přinášíme kus Slunce a paprsek světla. Rozjasňuje náladu, dodává energii, přináší radost, rozvíjí intuici a kreativitu, posiluje sebedůvěru a naplňuje mysl optimismem.

Na poli léčitelství se užívá při astmatu, k podpoře trávení, proti žaludečním potížím a pro posílení kloubů a kostí. Koupíte jej zde.

Melounový turmalín

Vzácný druh turmalínu, pro své zbarvení označovaný jako melounový, je minerálem lásky a harmonie. Odbourává stres, zmírňuje deprese, zkvalitňuje spánek, dodává pocit vnitřní jistoty a léčí (i staré) emoční rány. Svému majiteli přináší romantickou lásku a přátelství. Dodává trpělivost a takt, zároveň povzbuzuje sebedůvěru a asertivitu. Probouzí smysl pro humor.

Melounový turmalín posiluje nervový, oběhový a dýchací systém. Stimuluje činnost slinivky břišní a pomáhá od kožních problémů. Koupíte jej zde.