100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Ideální dárky podle znamení zvěrokruhu

Výběr dárku je příležitostí, jak druhému projevit sympatie a zájem. Nevhodným prezentem jako bychom říkali: „Nic o tobě nevím, nezáleží mi na tom, co máš rád/a.“ Jsou ale chvíle, kdy i u těch nejbližších tápeme a marně přemýšlíme nad tím, kterou z kýžených věcí naši milovaní ještě nemají. A co teprve tehdy, když pořizujeme dar někomu, koho známe jen krátce nebo vzdáleně. V takových momentech je sázkou na jistotu výběr dárku podle znamení zvěrokruhu.

Vodnář 21.1. - 20. 2.

Lidé ve znamení Vodnáře působí chladným a nepřístupným dojmem. Na odiv staví svou nezávislost a vysoké sebevědomí. V jádru se však jedná o citlivé a intuitivně založené osoby, které mají zájem o spiritualitu a alternativní životní styl. Vodnáře potěší originální dárky včetně magických předmětů (viz Jak funguje lapač snů a proč ho mít doma). Ženy mají slabost pro netradiční šperky a bytové dekorace. Muži se zajímají o vědu, techniku a cestování. Spoustu netradičních dárků pro Vodnáře najdete zde.

Ryby 21.2. - 20. 3.

Ryby jsou citlivé a nekonfliktní. Vynikají uměleckým cítěním a mají silně vyvinutý smysl pro rodinu. Jedná se o kreativní a kulturně založené osoby se sklonem k sentimentalitě. Praktické dárky většinou neocení. Zato cokoliv od srdce přijmou s nadšením. Milují rodinné fotografie, hudbu a romantické knihy. Velkou péči věnují svému vzhledu. S parfémem, kosmetikou nebo módním oblečením nešlápnete nikdy vedle. Spoustu praktických dárků pro Ryby najdete zde.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Pro znamení Beran je charakteristická přemíra energie a optimismu. Lidé v něm zrození milují překvapení, vynikají skvělým smyslem pro humor a rádi utíkají do světa fantazie. Solidní a praktické dárky uvítají jen tehdy, když je nutně potřebují. Daleko více je potěšíte výletem, adrenalinovým zážitkem nebo nějakou šíleností. Berani nesnáší nudu a tuctovost. Spoustu zajímavých dárků pro Berany najdete zde.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Býci si potrpí na luxus. Jejich vkus je vytříbený, ocení jen značkové zboží za odpovídající ceny. Smyslem pro humor příliš neoplývají. Zdánlivé zbytečnosti jako dekorativní sošky, veselé hrnky nebo trička s vtipným nápisem je nenadchnou. Lidé ve znamení Býka jsou velcí požitkáři. Draze jí, pijí, šatí se a žijí. Mají-li zájem o sport, potěšíte je kvalitním sportovním vybavením. Spoustu vkusných dárků pro Býky najdete zde.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Na Blížencích je skvělé, že se jim zavděčíte téměř čímkoliv. Jsou to lidé, kteří milují život, žijí naplno a rádi zkoušejí nové věci. Jejich největším nepřítelem je nuda. Chtějí být neustále IN. Zajímají se o módní novinky a potřebují mít vše nové – oblečení, elektroniku, zařízení bytu atd. Blíženci jsou aktivní a tvořiví. Rychle se nadchnou a rádi se učí novým neotřelým věcem. Uvítají sportovní i kulturní zážitky, nebrání se vzdělávacím aktivitám a kurzům. Jsou to hraví lidé, které potěšíte společenskou hrou, hlavolamem či návštěvou lunaparku. Spoustu užitečných dárků pro Blížence najdete zde.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Raci jsou v jádru citliví a konzervativní lidé, jejichž prioritou číslo jedna je rodina a domov. Dbají více na kvalitu než na kvantitu. Upřednostňují solidní věci a ověřené značky. Chcete-li Raka potěšit, kupte mu, oč si sám řekne. Raci mají společenskou povahu. Jako milou pozornost uvítají lístky do kina nebo do divadla, případně pozvánku na výlet. Neplánujte ale žádný velký adrenalin. Lidé ve znamení Raka se rádi pobaví, přesto si zakládají více na pohodlí než na dobrodružství. Spoustu pozorných dárků pro Raky najdete zde.

Lev 23. 7. - 22. 8.  

Lvi bývají vnímáni jako silné osobnosti s přirozenou autoritou. Jejich povaha má ale dvě protikladné tváře. Na jednu stranu umí být choleričtí, despotičtí, chlubiví a marniví, na druhou se z minuty na minutu dokážou přeměnit v dobrosrdečné lidumily, kteří by se rozdali z posledních sil i peněz. Lvi jsou jako velké mlsné kočky, které se rády nechávají hýčkat. Potěšíte je luxusními dárky, jež zvýrazní jejich vzhled a status. Počínaje šperky, drahým oblečením, parfémy, módními doplňky, přes wellness a kosmetickou péči, až po gastronomické zážitky, platí Lvi za velké fajnšmekry. Spoustu krásných dárků pro Lvy najdete zde.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Osoby ve znamení Panna vynikají pracovitostí, zodpovědností, smyslem pro pořádek a přesnost a mimořádně skromnou povahou. Jsou to lidé, kteří umí ocenit praktické dárky a dbají přitom na kvalitu a funkčnost. Neradi na sebe upozorňují, proto se při nákupech vyhněte jakékoliv extravaganci. Panny jen málokdy projeví své tužby a potřeby přímo. Vybrat jim dárek bývá proto skutečným oříškem. Jednou z možností jak si poradit je zakoupit dárkový poukaz. Panny potěší drobné spotřebiče do domácnosti, vybavení na zahradu, kvalitní kosmetika a oblečení, hodinky, decentní šperky, kalendáře a diáře, knihy a hudební nosiče. Spoustu decentních dárků pro Panny najdete zde.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Váhy jsou radostní a nekonfliktní lidé. Snaží se s každým dobře vyjít a nechtějí nikoho urazit. Často se raději podřizují a s vděčností děkují za každou pozornost. Jen těžko se pozná, co se jim doopravdy líbí. Obecně se dá říct, že mají vytříbený vkus na umění, dobré jídlo a pití. Ženy působí křehkým dojmem a potěšíte je romantickými dárky. Muži platí za mistry diplomacie a společenských kliček. V srdci touží po dobrodružství a největší radost jim udělá cestovatelský zážitek. Spoustu vytříbených dárků pro Váhy najdete zde.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Osoby narozené ve znamení Štíra jsou plné energie a vášně. Třebaže působí klidným a vyrovnaným dojmem, zmítají jejích nitro rozvířené emoce. Racionalita je jim cizí. Řídí se intuicí a city. Štíři jsou lidé s pevnou vůlí a ctižádostí. Zajímají se o záhady, mystiku a psychologii. Milují erotiku, stejně jako romantiku a velká gesta. Jsou to praví požitkáři, ale nelpí na megalomanských dárcích. Upřímně se zaradují nad každou maličkostí, kterou jim věnujete. Spoustu požitkářských dárků pro Štíry najdete zde.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Střelci jsou aktivní a komunikativní lidé s upřímnou povahou a otevřenou myslí. Nezakládají si na materiálních věcech. Chtějí prožít život naplno a těší se ze vzpomínek, které nasbírali. Radost jim uděláte vstupenkou na kulturní akci, jízdenkou do zahraničí nebo poukazem na adrenalinový zážitek. Střelci neradi marní čas, mívají hodně koníčků a stále vymýšlejí nové. Stačí chvíli naslouchat a sami vám poví, po čem jejich srdéčko právě prahne. Spoustu originálních dárků pro Střelce najdete zde.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Kozorozi jsou citliví, zodpovědní, ctižádostiví a pracovití lidé. Naneštěstí mají sklon skrývat své city a tužby. Vybírat jim dárek je náročné, neboť platí, že co přesně neodpovídá jejich vkusu, to neocení. Kozorozi si zakládají na kvalitě a značce. Chcete-li ušetřit, nekupujte raději nic. Zcela zapomeňte na nepraktické dárky a tzv. lapače prachu. Pokud má Kozoroh koníček, zavděčíte se mu dárkem, který k jeho hobby přispěje. Spoustu prospěšných dárků pro Kozorohy najdete zde.

Jak vybrat ideální dárek

Mějte na paměti, že při výběru dárku je vždy tím nejdůležitějším faktorem charakter obdarovávané osoby. Ten je z velké části podmíněn znamením zvěrokruhu, ale o jeho finální podobu se zasloužila i řada jiných vlivů – rodina, prostředí, zdravotní stav a další.

U vnímavých osob se smyslem pro spiritualitu a esoteriku, ale i u prakticky založených jedinců, kteří se nebrání novým zkušenostem, doporučujeme dárky s duchovním přesahem. Takové, jež oblaží hmotnou i duševní stránku obdarovávaného. Jedná se především o bylinné čaje, energetické svíce a drahé kameny, které svou součinností dokážou harmonizovat oslabená místa těla i ducha, podpořit charakterové vlastnosti a aktivovat přirozený potenciál jednotlivých znamení. Navíc posilují imunitu a psychickou odolnost jedince a chrání před působením negativních energií. Ideálním dárkem jsou speciální dárkové sady sestavené na míru jednotlivým znamením.