100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Jak si vyrobit kyvadlo a jak jej používat

Možná s kyvadlem pracujete, možná se odhodláváte začít. Tak jako tak, není nad to, když si je dokážete vyrobit sami. Čím osobnější vztah k magickému předmětu máte, tím lépe s vámi bude komunikovat.

 

K čemu kyvadlo slouží

Ve světě esoteriky platí kyvadlo za nástroj komunikace a detekce. Při správném užití reaguje na energetické vibrace v okolí a dokáže se naladit na vesmírný informační kanál. Obvykle s ním pracují psychotronici, léčitelé a věštci. Nejčastěji slouží k predikci budoucnosti a ke komunikaci s astrálními bytostmi. Neméně funkční je při hledání pohřešovaných osob a zmizelých věcí, diagnostice nemocí, hledání vodních zdrojů, určování pozitivních a (geo)patogenních zón, výběru vhodných potravin či při stanovení příhodného místa pro výstavbu domu.

 

Jak kyvadlo vyrobit

Kyvadlo je v zásadě velmi jednoduchý nástroj. Sestává se pouze ze dvou částí, a to z volně visícího předmětu na vlákně. Vlákno (provázek, řetízek, stužka, tkanička, kožená šňůrka, pevná nit) nesmí být z pružného materiálu. Jeho délka by se v ideálním případě měla pohybovat okolo 20 cm. Závaží volíme raději drobné, lehké. Předmět na zavěšení vybíráme intuitivně a dbáme na to, aby pro nás měl osobní význam. Náhodně koupená závaží/kyvadla nejsou pro komunikaci s astrálem příliš vhodná. 

Kyvadlo si můžete zhotovit téměř z čehokoliv. Tradičně se používají kovové přívěsky a polodrahokamy (křišťál, růženín, ametyst, turmalín, aj.). Dobře poslouží ale i prstýnek, mince, klíč, dřevěný korálek nebo jakýkoliv drobný osobní amulet. Pokud vámi zvolené závaží nemá očko na provlečení provázku, stačí je omotat drátkem a očko z drátku dotvořit. Hotové kyvadlo si můžete přizdobit magickými symboly.

Nezapomeňte, že výroba kyvadla je magický rituál, jenž si žádá klid mysli a plnou koncentraci. Než se do tvoření pustíte, požádejte duchovní bytosti o pomoc. Na závěr se jim poděkujte. Správnou atmosféru vám při výrobě pomohou dotvořit svíčky, vonné tyčinky  A vůně éterických olejů (Více info o Základech aromaterapie a jak nám může pomoci, najdete ZDE).

 

Pár tipů pro začátečníky – věštění a komunikace s duchovnem

  1. Doporučujeme brát kyvadlo do levé ruky (neb je blíže srdci) a držet je mezi palcem a ukazovákem.
  2. Před prvním užitím kyvadlo vyzkoušejte. Různá kyvadla komunikují různě a je zapotřebí zjistit, jak bude reagovat to vaše. Obvykle značí pohyby dopředu a dozadu odpověď ANO a zprava doleva NE. Zůstane-li kyvadlo stát, říká NEVÍM/Chybně položená otázka/Tázající nemá znát odpověď na svou otázku.

Abyste měli jistotu, že svému kyvadlu rozumíte, otestujte je otázkami typu ANO/NE. Pokládejte pouze takové otázky, u nichž znáte správné odpovědi (např. Snáší ptáci vejce? - ANO, Umí hadi létat? - NE)

  1. Pro složitější otázky si připravte výkladové tabulky. Na list papíru zakreslete kruh, do jehož obvodu vepíšete možné odpovědi – číselné hodnoty, názvy kalendářních měsíců, jména atd.
  2. Kyvadlo průběžně očišťujte od negativních energií. Stačí je omýt pod tekoucí vodou a nechat nabít měsíčním nebo slunečním svitem – podle typu závaží.
  3. Práce s kyvadlem je energeticky náročná, a neměla by trvat déle než pár minut. Po skončení si dopřejte klid a dostatečnou relaxaci na dočerpání pozbytých sil.