100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Aromaterapie a vonné tyčinky - Druh polodrahokamu - Tygří oko

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, kde jsou užívany rostlinné, éterické/ esenciální oleje za účelem podpory a zlepšení duševní a tělesné pohody. Vůně esenciálních olejů dokáží ovlivnit mysl, náladu nebo dokonce zdravotní stav.

Do kontaktu s lidským tělem se olej může dostat několika cestami, z nichž nejčastěji využívanou možností je užití aromalampy. Pár kapek esenciálního oleje se smíchá s rostlinným olejem, který se následně naleje se do aromalampy, ve které hoří svíčka. Při využití této možnosti aromaterapie dochází ke stimulaci člověka skrze čichovou sliznici.

Další z možností je masáž, kdy za pomocí esenciálního olejíčku, které je smíchán s rostlinným olejem můžete stimulovat člověka skrze kůži.

Na našem e-shopu můžete zakoupit jen ty nejkvalitnější, 100% přírodní vonné olejíčky, jenž jsou získávany s nejrůznějších části siličnatých rostlin. Každý olejíček má svou naprosto jedinečnou vůni a charakter.

Základy aromaterapie – jak nám může pomoci

Základy aromaterapie – jak nám může pomoci

Aromaterapie je jedním ze směrů přírodního lékařství. V kombinaci s metodami moderní medicíny přispívá k harmonizaci těla i mysli. Jejím základem jsou éterické oleje a jejich vliv na naše psychické a somatické děje.  Aromaterapie a jejích účinků využívá lidstvo již několik tisíc let. Vedle lékařství měla a má své místo v kosmetické péči a při náboženských rituálech.