100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Soutěž - TOP zákazníci měsíce - leden

Soutěž - TOP zákazníci měsíce - leden

Nakupujte na webu Mysteric.cz a vyhrajte až 500Kč na nákup minerálů a spoustu dalšího! ❤
TOP 3 zákazníci, jejichž obrat objednávek za měsíc LEDEN bude největší, dostanou Dárkový poukaz! 🤩🤩

Jak si vyrobit kyvadlo a jak jej používat

Jak si vyrobit kyvadlo a jak jej používat

Možná s kyvadlem pracujete, možná se odhodláváte začít. Tak jako tak, není nad to, když si je dokážete vyrobit sami. Čím osobnější vztah k magickému předmětu máte, tím lépe s vámi bude komunikovat.


Minerály pro výrobu harmonizující vody

Minerály pro výrobu harmonizující vody

Věděli jste, že harmonizující voda léčí duševní i tělesné neduhy, a navíc skvěle chutná? Harmonizující, energizující nebo také krystalová voda přebírá léčivé vibrace drahých kamenů a přenáší je přímo do organismu.


Jak si účinně manifestovat a co je k tomu potřeba

Jak si účinně manifestovat a co je k tomu potřeba

Uměním manifestace se míní schopnost plnit si sny a cíle. Pro mnohé je klíčem ke štěstí. Vždyť snad každý člověk si v srdci nese touhu, k níž upíná své naděje. Bohužel, čím déle je potřeba frustrována, tím snazší je propadnout melancholii a přesvědčení, že sny jsou od toho, aby se snily, nikoliv žily. Zní vám to povědomě?


Minerály podle znamení zvěrokruhu – Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beran je zástupcem ohnivých znamení. Přichází společně s jarem a panuje pod nadvládou planety Mars. Berani vynikají extroverzí, temperamentem a energičností. Jsou přímí a upřímní, jednají otevřeně a nebojí se vyjádřit svůj názor. 


Exkluzivní minerály se silným účinkem

Exkluzivní minerály se silným účinkem

Minerály jsou oblíbeným nástrojem alternativní medicíny. Skrze vibrace, které vyzařují, působí terapeuticky na tělesnou i duševní stránku člověka a chrání před vlivem negativních energií. V tromlované čili leštěné podobě jsou navíc krásným šperkem či dekorací. Následující výčet představuje skutečné mistry mezi drahými kameny.

 


Základy aromaterapie – jak nám může pomoci

Základy aromaterapie – jak nám může pomoci

Aromaterapie je jedním ze směrů přírodního lékařství. V kombinaci s metodami moderní medicíny přispívá k harmonizaci těla i mysli. Jejím základem jsou éterické oleje a jejich vliv na naše psychické a somatické děje.  Aromaterapie a jejích účinků využívá lidstvo již několik tisíc let. Vedle lékařství měla a má své místo v kosmetické péči a při náboženských rituálech.


Ideální dárky podle znamení zvěrokruhu

Ideální dárky podle znamení zvěrokruhu

Výběr dárku je příležitostí, jak druhému projevit sympatie a zájem. Nevhodným prezentem jako bychom říkali: „Nic o tobě nevím, nezáleží mi na tom, co máš rád/a.“ Jsou ale chvíle, kdy i u těch nejbližších tápeme a marně přemýšlíme nad tím, kterou z kýžených věcí naši milovaní ještě nemají. A co teprve tehdy, když pořizujeme dar někomu, koho známe jen krátce nebo vzdáleně. V takových momentech je sázkou na jistotu výběr dárku podle znamení zvěrokruhu.


Jak funguje lapač snů a proč ho mít doma

Jak funguje lapač snů a proč ho mít doma

Nad krajinou se snáší hluboká noc a lapače snů zavěšené nad hlavami spících tváří třídí poselství ze světa duchů. Špatným zvěstem přiřknou osud upálených za východu slunce. Dobré zprávy přijmou do své ochrany a vtisknou jejich obsah do lidských snů.


Praktický návod, jak správně vykuřovat

Praktický návod, jak správně vykuřovat

Vykuřování, tj. pálení rostlin a jejich částí za účelem očisty duše, těla a prostoru, je spjato s všemi etapami lidské historie. Své tradiční místo má v léčitelství, magii a při náboženských obřadech. Vonný kouř dezinfikuje, zbavuje negativních energií, prohlubuje meditace, zmírňuje projevy stresu, zkvalitňuje spánek a odpuzuje obtížný hmyz.

Další