100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Články a zajímavosti

Rozdíl mezi surovými a tromlovanými kameny

Rozdíl mezi surovými a tromlovanými kameny

Terapeutické, očistné a duchovní účinky kamenů mají blahodárný vliv na kvalitu lidského života. Mnohým z nás očko radostí zaplesá nad krásou barevných kamínků, jejichž prostá přítomnost dokáže navodit uklidňující atmosféru. Pokud patříte mezi obdivovatelé minerálů a chystáte se k jejich nákupu, vysvětlíme Vám, jaký je rozdíl mezi kameny surovými a tromlovanými.


Minerály k nákupu

Přišel Vám domů balíček, který jste si od nás objednali a v něm našli děkovnou kartičku. Na druhé straně této kartičky se ukrývají tři malé minerály. Neumíte tyto minerály rozeznat? Zde Vám příkládáme seznam všech minerálů, které jsme dali k děkovné kartičce.


Zkoumání minulých životů: Krystaly jako nástroje pro regresi a léčení duše

Zkoumání minulých životů: Krystaly jako nástroje pro regresi a léčení duše

Existuje hluboké a fascinující přesvědčení, že naše duše putují přes různé životy a získávají bohaté zkušenosti. Zkoumání minulých životů je cesta, která nám umožňuje prozkoumat naše předešlé existence a rozšířit naše pochopení vlastního já. V tomto článku se zaměříme na jedinečný přístup k regresi a léčení duše pomocí krystalů.


Bolestivá menstruace - 5 zaručených tipů, jak si s ní poradit

Bolestivá menstruace - 5 zaručených tipů, jak si s ní poradit

Bolestivá menstruace trápí až polovinu žen v reprodukčním věku. Řada z nich své potíže podceňuje, spoléhá na volně prodejná analgetika, a daný problém neřeší. Chcete-li vědět, co se v těle odehrává a jak si od bolesti šetrně ulevit, přečtěte si následující článek.


Exkluzivní minerály se silným účinkem

Exkluzivní minerály se silným účinkem

Minerály jsou oblíbeným nástrojem alternativní medicíny. Skrze vibrace, které vyzařují, působí terapeuticky na tělesnou i duševní stránku člověka a chrání před vlivem negativních energií. V tromlované čili leštěné podobě jsou navíc krásným šperkem či dekorací. Následující výčet představuje skutečné mistry mezi drahými kameny.

 


Ideální dárky podle znamení zvěrokruhu

Ideální dárky podle znamení zvěrokruhu

Výběr dárku je příležitostí, jak druhému projevit sympatie a zájem. Nevhodným prezentem jako bychom říkali: „Nic o tobě nevím, nezáleží mi na tom, co máš rád/a.“ Jsou ale chvíle, kdy i u těch nejbližších tápeme a marně přemýšlíme nad tím, kterou z kýžených věcí naši milovaní ještě nemají. A co teprve tehdy, když pořizujeme dar někomu, koho známe jen krátce nebo vzdáleně. V takových momentech je sázkou na jistotu výběr dárku podle znamení zvěrokruhu.

Další