100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Hledáme kolegu na pozici markeťáka

Hledáme šikovného a velice pracovitého parťáka pro náš e-shop s minerály, svícemi, šperky, dárkovými předměty aj. v centru města Opavy.

Zájemci se znalostí PPC, SEO, E-mailingu, Copywrittingu, případně dalšími marketingovými zkušenostmi, mají při výběru výhodu.

Náplň práce:

správa sociálních sítí

editace e-shopu, aktualit, blogu aj.

příprava grafiky a textace příspěvků

správa akcí, soutěží, řízení marketingu

zadávání nových produktů do systému e-shopu a jejich editace

vytváření krativních a zajímavých popisků

komunikace s klienty

Pracovní doba začíná okolo 8:00. Délka pracovní doby lze přizpůsobit. Nelze však pravidelně začínat odpoledne, pro denní studenty nevhodná pozice.

Požadujeme:

Kreativní myšlení, které promítneš do své práce.

Schopnost efektivně, samostatně pracovat.

Smysl pro detail, mít grafický cit a umět vytvořit lákavé bannery.

Schopnost hezky fotit a natáčet pomocí foťáku, nebo kvalitního telefonu (produkty na sociální sítě).

Pokud umíš vyřešit každý problém, nebo využít a sehnat kontakty na různé situace, bude se ti to také v budoucnu hodit.

Praxe v digitálu, nebo znalost PPC, SEO, E-mailingu, Copywrittingu aj. VELKOU VÝHODOU

Nabízíme

Nástup ihned

Práce na dohodu / IČO (preferujeme), případně zkrácený úvazek, časem možný HPP.

Stabilní příjem s možností odměn a prémií

Zaškolení

Slevy na sortiment e-shopu

Práce v centru města Opavy

Po zaučení možný částečný home-office.

Své životopisy a něco málo o sobě nám zašlete pomocí formuláře níže.