100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Lapače snů - Znamení - Ryby

Lapače snů mají velmi dlouhou tradici. Jeho sílu zachytávat zlé sny a noční můry v síti využívali již severoameričtí indiáni. Dle legendy by měl být lapač zavěšen přímo nad hlavou spícího, aby špatné sny mohly být zachyceny a následně denním světlem zničeny. Naopak pozitivním snům je umožněno, aby mohly zklounout po peříčku zpět do duše spící pod nimi.

Lapač je složen z kruhu, sítě a peříček. Kruh je symbolem pro svět a vesmír. Jedná se o první překážku pro zlé energie, se kterými se spící osoba ve spánku potýká. Síť je to nejdůležitější na celém lapači, právě do ní jsou negativní energie zachycovány, síť musí být symetrická a harmonická, neboť právě to všichni zlí duchové nenávidí. Poslední součástkou jsou peříčka přivázaná ke kruhu. Ty zachycují energii vesmíru a třídí jednotlivé sny na špatné a dobré. Špatné sny poté přesouvají do sítě, zatímco ty dobré vysílají zpět k duši spícího.

Jak funguje lapač snů a proč ho mít doma

Jak funguje lapač snů a proč ho mít doma

Nad krajinou se snáší hluboká noc a lapače snů zavěšené nad hlavami spících tváří třídí poselství ze světa duchů. Špatným zvěstem přiřknou osud upálených za východu slunce. Dobré zprávy přijmou do své ochrany a vtisknou jejich obsah do lidských snů.