100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Minerály a krystaly - Druh polodrahokamu - Jaspis zebra

Minerály vznikají v přírodě výsledkem složitých geologických procesů po mnoho let. Dle svého chemického složení, doby vzniku, tvrdosti a barvy se následně dělí na různé skupiny, kde získávají své názvy. V nýnější době existuje obrovské množství krásných minerálů, jejich léčebné účinky jsou využívány už odnepaměti.

Lidé, kteří nosí kamínky při sobě jsou ovlivňováni velkým množstvím vlivů, jak na duševní, tak i na tělesné zdraví. Přinášejí úlevu od bolesti, podporují činnost orgánových soustav, mírní úzkosti a strachy. Využívany jsou, ale také proto, že v sobě skrývají velké množství energie, díky které se můžeme lépe napojit na duchovno.

Nabízíme Vám opravdu širokou škálu těch nejnádhernějších a nejmagičtějších kamínků v tromlovaném i surovém stavu. Všechny kamínky pravidelně čistíme a dobíjíme, tak aby k Vám domů přijely v té nejlepší kondici. Zakoupit si u nás můžete také nejrůznější výrobky, jako jsou masážní špice či magické koule.

Minerály k nákupu

Přišel Vám domů balíček, který jste si od nás objednali a v něm našli děkovnou kartičku. Na druhé straně této kartičky se ukrývají tři malé minerály. Neumíte tyto minerály rozeznat? Zde Vám příkládáme seznam všech minerálů, které jsme dali k děkovné kartičce.


Rozdíl mezi surovými a tromlovanými kameny

Rozdíl mezi surovými a tromlovanými kameny

Terapeutické, očistné a duchovní účinky kamenů mají blahodárný vliv na kvalitu lidského života. Mnohým z nás očko radostí zaplesá nad krásou barevných kamínků, jejichž prostá přítomnost dokáže navodit uklidňující atmosféru. Pokud patříte mezi obdivovatelé minerálů a chystáte se k jejich nákupu, vysvětlíme Vám, jaký je rozdíl mezi kameny surovými a tromlovanými.


Exkluzivní minerály se silným účinkem

Exkluzivní minerály se silným účinkem

Minerály jsou oblíbeným nástrojem alternativní medicíny. Skrze vibrace, které vyzařují, působí terapeuticky na tělesnou i duševní stránku člověka a chrání před vlivem negativních energií. V tromlované čili leštěné podobě jsou navíc krásným šperkem či dekorací. Následující výčet představuje skutečné mistry mezi drahými kameny.