100% spokojených zákazníků. Recenze obchodu ZDE. Doručení do 1-2 dnů!

Svíce

Svíce vyrábíme ručně z vysoce kvalitního, 100% přírodního, palmového vosku, který je získáván lisováním palmových plodu. Oproti běžným parafínovým voskům neobsahuje žádně chemické látky ani ropné produkty, z tohoto důvodu jsou naše svíčky vhodné také pro alergiky a astmatiky.

Svíčky vyrobené z palmového vosku vynikají výbornou svítivostí a délkou hoření, u největších svící se jedná cca o 140 hodin! Což je až o 50% více než u běžných svíček z parafínu stejné velikosti. Svíčky jsou celoprobarvovány a na povrchu tvoří specifický pokryv připomínající ledové krystaly.

V nabídce máme svíčky rituální ve tvaru širokého válce a svíčky energetické ve tvaru jehlanu, ke kterým přidáváme magický aktivační olej. Zvolit si můžete také kvádrové svíce zvěrokruhové, které vynikají krásnou barvou a příjemnou vůní. Pro znamení zvěrokruhu nabízíme také magické sedmidenní svíce ve skle s délkou hořivosti 7 dní. Pro harmonizaci čaker máme v nabídce svíce čakrové ve tvaru delšího a úzkého válce v barvách připadajícím jednoltivým čakrám.